Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS44TDE Kubota 1500rpm 65dB(A) 40 kVA | 400V | SUPER SILENT
Artikelnummer: 981114413 OverzichtDiesel Aggregaat EPS44TDE Kubota 1500rpm 65dB(A) 40 kVA | 400V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 44 |
| kVA cont.: | 40 |
| kVA: | 14kVA @ 1~230V 40kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 61A @ 1~230V 58A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 210x94x112cm |
| Droog gewicht: | 906kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 928kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 1004kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota V3800DIT E3BG-EUP-1 |
| pk max.: | 57 |
| Vermogen: | 42kW max. (1500tpm), 4-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 3769cm3 |
| Verbruik @75%-@100% last: | 7.7 liter/uur - 10 liter/uur |
| Tank: | 90 liter |
| Autonomie @75% - @100% last: | 11.7 uur - 9 uur |
| Geluidsniveau: | 65dB(A)@7m = LWA 90 |
| Elektronische toerentalregelaar: | standaard |
| EU-Emissie norm: | Transition engine IIIa |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Leroy Somer LSA42.3S5 AREP - borstelloos |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 2 stopcontacten 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A + 1 stopcontact CEE 400V - 32A 5 p. + 1 stopcontact CEE 400V - 63A 5 p. |
| ▪ | 3 Ampèremeters |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Deep Sea Electronics module DSE4520 tot 275kVA en DSE7420 vanaf 300kVA |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Elektronische toerentalregelaar |
| ▪ | Frequentiemeter |
| ▪ | Leroy Somer alternator System 2 voor tropische omgeving |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Oliedrukcontrolelamp |
| ▪ | Polymorfe alternatorregulatie en -excitatie |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |
| ▪ | Voorverwarmer luchtinlaat |
| ▪ | Waterafscheider |