Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS183TDE Kubota 3000rpm 68dB(A) 17 kVA | 400V | SILENT
Artikelnummer: 991011813 OverzichtDiesel Aggregaat EPS183TDE Kubota 3000rpm 68dB(A) 17 kVA | 400V | SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 18 |
| kVA cont.: | 17 |
| kVA: | 6.3kVA @ 1~230V 17kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 27A @ 1~230V 25A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 150x64x90cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 450kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 503kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota D1105 E2B-EUP-1 |
| pk max.: | 26 |
| Vermogen: | 19kW max. (3000tpm), 3-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 1123cm3 |
| Verbruik @75% last: | 3.9 liter/uur |
| Tank: | 63 liter |
| Autonomie @75% last: | 16.2 uur |
| Geluidsniveau: | 68dB(A)@7m = LWA 93 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Mecc Alte ECP3-2L/2 - borstelloos |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 2 stopcontacten 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A + 1 stopcontact CEE 400V - 16A 5 p. + 1 stopcontact CEE 400V - 32A 5 p. |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mecc Alte Total + alternator voor een tropische omgeving |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |