Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS100TDE-3A Volvo 1500rpm 71dB(A) 100 kVA | 400V | SUPER SILENT
Artikelnummer: 781110013 OverzichtDiesel Aggregaat EPS100TDE-3A Volvo 1500rpm 71dB(A) 100 kVA | 400V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 110 |
| kVA cont.: | 100 |
| kVA: | 35kVA @ 1~230V 100kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 152A @ 1~230V 144A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 285x114x190cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 1775kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 1952kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Volvo TAD551GE |
| pk max.: | 136 |
| Vermogen: | 100kW max. (1500tpm), 4-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 4760cm3 |
| Verbruik @75%-@100% last: | 21.2 liter/uur - 25.9 liter/uur |
| Tank: | 195 liter |
| Autonomie @75% - @100% last: | 9.2 uur - 7.5 uur |
| Geluidsniveau: | 71dB(A)@7m = LWA 96 |
| Elektronische toerentalregelaar: | standaard |
| EU-Emissie norm: | Transition engine IIIa |
| Batterij spanning: | 24V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Mecc Alte ECP34-2S/4 - borstelloos |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP21 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A + 2 stopcontacten CEE 400V - (32A 5 p. + CEE 400V - 125A 5 p.) |
| ▪ | 3 Ampèremeters |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA-30A, regelbaar, met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Bevestigingsogen voor transport |
| ▪ | Brandstofniveaumeter |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Deep Sea Electronics module DSE4520 tot 275kVA en DSE7420 vanaf 300kVA |
| ▪ | Dubbele minimumbrandstofniveau-schakelaar (alarm + uitschakeling) |
| ▪ | Dubbelwandige brandstoftank |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Elektronische toerentalregelaar |
| ▪ | Frequentiemeter |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Manuele brandstofopvoerpomp |
| ▪ | Mecc Alte Total + alternator voor een tropische omgeving |
| ▪ | Minimumkoelvloeistofniveauschakelaar |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging met uitschakelspoel en met individuele thermo-magnetische beveiligingen op elk stopcontact |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Vermogensaansluitklemmen |
| ▪ | Voltmeter |
| ▪ | Waterafscheider / Brandstofvoorfilter |