Eurom EK3000R-2 werkplaats kachel
Artikelnummer: 332964
Artikel 9 van 26
Overzicht
De Eurom EK3000R-2 is een 230V kachel ideaal voor gebruik in de werkplaats/garage. De temperatuur is op drie verschillende standen in te stellen. Daarnaast beschikt de EK3000R-2 over een thermostaat. HIerdoor blijft de ruimte constant warm op de ingestelde  stand. Daarnaast is er bij de Eurom EK3000R-2 230V kachel goed om de veiligheid gedacht. Hij beschikt namelijk over een oververhittingsbeveiliging. Hierdoor schakelt de kachel uit wanneer het inwendig te heet wordt.
Bijzonderheden Eurom EK3000R-2 werkplaats kachel:
  • 3 krachtige verwarmingsstanden (1000 / 2000 / 3000 W),
  • Ventilatiestand met koude lucht,
  • Traploos regelbare temperatuur,
  • Motorcapiciteit van 40W,