OMT1-IE3 200L6 18,5kW (1000rpm) 400/690V 50Hz B3/B5/B35
Artikelnummer: OMT1-IE3 200L6 18,5kW OverzichtOMT1-IE3 200L6 18,5kW 400/690V 50Hz B3
Iso F-B / IP55 / PTC150℃ / Asmaat 55m6 / Ral 7031
| Bouwgrootte: | 200mm |
| Vermogen: | 18,5kW |
| Frequentie: | 50Hz |
| Polental: | 6 P |
| Rotatiesnelheid: | 975 RPM |
| Slip: | 2,5% |
| Voltage: | 400/690V |
| Aansluiting: | △/Y |
| Stroomsterkte: | 36,00/20,78 A |
| Rotor voltage: | |
| Rotor connectie: | |
| Rotor stroom: | |
| Rotorblok stroom (Ia/In): | 730% |
| Stroom onbelast: | |
| Koppel: | 181Nm |
| Rotorblok koppel (Ma/Mn): | 243% |
| Koppel limiet (Ma/Mn): | 310% |
| Isolatieklasse: | F | |
| Temperatuur: | 80K | |
| Service factor: | 1 | |
| Duty: | S1 | |
| Omg. temp.: | -20~40°C | |
| Hoogte: | 1000m | |
| Bescherming: | IP55 | |
| Koeling: | IC411 | |
| Montage: | B3,B35,V1,B5 | |
| Vibratie: | 2,8mm/s | |
| Gewicht: | 263kg | |
| Inertia moment: | 0,4684kg/m2 | |
| Geluidsniveau: | 66 dB(A) | |
| Rotatierichting: | BOTH | |
| Start | DIRECT ON LINE | |
| Koppel: | DIRECT | |
| Belastcurve: | PARABOLIC CURVE |