OMT1-IE3 180L4 22kW (1500rpm) 400/690V 50Hz B3/B5/B35
Artikelnummer: OMT1-IE3 180L4 22kW OverzichtOMT1-IE3 180L4 22kW 400/690V 50Hz B3
Iso F-B / IP55 / PTC150℃ / Asmaat 48k6 / Ral 7031
| Bouwgrootte: | 180mm |
| Vermogen: | 22kW |
| Frequentie: | 50Hz |
| Polental: | 4 P |
| Rotatiesnelheid: | 1470 RPM |
| Slip: | 2% |
| Voltage: | 400/690V |
| Aansluiting: | △/Y |
| Stroomsterkte: | 41,00/23,67 A |
| Rotor voltage: | |
| Rotor connectie: | |
| Rotor stroom: | |
| Rotorblok stroom (Ia/In): | 780% |
| Stroom onbelast: | |
| Koppel: | 143Nm |
| Rotorblok koppel (Ma/Mn): | 248% |
| Koppel limiet (Ma/Mn): | 378% |
| Isolatieklasse: | F | |
| Temperatuur: | 80K | |
| Service factor: | 1 | |
| Duty: | S1 | |
| Omg. temp.: | -20~40°C | |
| Hoogte: | 1000m | |
| Bescherming: | IP55 | |
| Koeling: | IC411 | |
| Montage: | B3,B35,V1,B5 | |
| Vibratie: | 2,8mm/s | |
| Gewicht: | 240kg | |
| Inertia moment: | 0,2264kg/m2 | |
| Geluidsniveau: | 66 dB(A) | |
| Rotatierichting: | BOTH | |
| Start | DIRECT ON LINE | |
| Koppel: | DIRECT | |
| Belastcurve: | PARABOLIC CURVE |