Prijs en levertijd op aanvraag
OMD-IE3 160M2 15kW (3000rpm) 400/690V 50Hz IP23
Artikelnummer: OMD-IE3 160M2 15kW OverzichtOMD-IE3 160M2 15kW 400/690V 50Hz B3
IP23 / Iso F-B / PTC130℃ / PTC150℃ / AC Heater 230V@50Hz / Shaft 48k6 / Ral 7031 / Outside Fan
| Bouwgrootte: | 160mm |
| Vermogen: | 15kW |
| Frequentie: | 50Hz |
| Polental: | 2 P |
| Rotatiesnelheid: | 2950 RPM |
| Slip: | 1,67% |
| Voltage: | 400/690V |
| Aansluiting: | △/Y |
| Stroomsterkte: | 26,00/15,01 A |
| Rotor voltage: | |
| Rotor connectie: | |
| Rotor stroom: | |
| Rotorblok stroom (Ia/In): | 8,2% |
| Stroom onbelast: | |
| Koppel: | 48,6Nm |
| Rotorblok koppel (Ma/Mn): | 2% |
| Koppel limiet (Ma/Mn): | 2,3% |
| Isolatieklasse: | F | |
| Temperatuur: | 80K | |
| Service factor: | 1 | |
| Duty: | S1 | |
| Omg. temp.: | -20~40°C | |
| Hoogte: | 1000m | |
| Bescherming: | IP23 | |
| Koeling: | IC01 | |
| Montage: | B3,B35,V1,B14L,B14S,B34L,B34S,B5 | |
| Vibratie: | 2,8mm/s | |
| Gewicht: | 195kg | |
| Inertia moment: | 0,0048kg/m2 | |
| Geluidsniveau: | 90 dB(A) | |
| Rotatierichting: | BOTH | |
| Start | DIRECT ON LINE | |
| Koppel: | DIRECT | |
| Belastcurve: | PARABOLIC CURVE |