-5%
Airpress impactdoppenset (1/2'' standaard)
Artikelnummer: 45349 OverzichtAirpress impactdoppenset (1/2'' standaard)
| Artikelnummer | 45349 |
|---|---|
| EAN | 08712418232271 |
| Aantal doppen in set | 10 |
| Dopmaten | 19 mm, 21 mm, 22 mm, 23 mm, 24 mm, 10 mm, 11 mm, 13 mm, 14 mm, 17 mm |
|---|---|
| Gewrichtstuk | 1/2" |
| Verlengstuk | 1/2" x 125 mm |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 08712418232271 |



