-17%
Adsorptiedrogerset ISO 120l/min
Artikelnummer: 12002-OFAG2 OverzichtAdsorptiedrogerset ISO 120l/min
| Artikelnummer | 12002-OFAG3 |
|---|---|
| EAN | 8712418395068 |
| Gewicht (kg) | 13,50 |
| Grootte | 48,0 x 13,0 x 71,0 cm |
| Aansluitmaat | 3/8", 1/2" |
| Capaciteit m³/h | 7.2 |
| Drukdauwpunt | -20°C / -70°C |
| Materiaal kolommen | Aluminium |
| Aanzuig Capaciteit l/min | 120 |
| Minimale werkdruk (bar) | 4 |
|---|---|
| Inschakeldruk (bar) | 4-16 |
| Maximale Druk (bar) | 16 |
| Voorfilters | Cycloonfilter - grof/water, P filter - 3 micron, S filter - 0,01 micron |
| Nafilter | R filter - 1 micron, A2 filter - <0,005 mg/m3 olierestant klasse 0 |
| Spoelluchtverbruik bij 7 bar | 17,33 |
| ISO | ISO8573-1, ISO8573-1:1.3.1 / 0 |
| Olievrij | Ja |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8712418395068 |