Hyundai Horizontale houtkloof-machine 4Ton 1500Watt
Artikelnummer: 57361 OverzichtHyundai Horizontale houtkloof-machine 4Ton 1500Watt
- Hydraulisch
- Eenvoudig te verplaatsen
- Kloven tot een lengte van 37cm.
Horizontale Hyundai kloof-machine met een kloof-kracht van 4 ton. Deze machine is geschikt voor zowel particulier als (semi-)professioneel-gebruik. De machine voldoet aan de nieuwe wetgeving (sedert 2019) en is rondom voorzien van beschermkappen welke optimale veiligheid garanderen tijdens het kloven. De kloof-machine is standaard voorzien van een een veilige twee-handen-bediening alsmede transportwielen met antilek-banden.
| Model | 57361 |
| EAN | 8718502573619 |
| Netspanning | 230 V |
| Netfrequentie | 50 Hz |
| Vermogen (S2 20 min) | 1.500 W |
| Max. perskracht | 4.000 kg |
| Max. houtbloklengte | 37 cm |
| Diameter houtblok | 5 – 25 cm |
| Capaciteit oliereservoir | 2,2 L |
| Bedrijfstemperatuur | 5 – 40 °C |
| LpA (geluidsdruk)* | 87 dB(A) |
| Onzekerheid | 3 K= |
| Gewicht (br/n) | 53/50 Kg |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8718502573619 |