Prijs en levertijd op aanvraag
Benzine Aggregaat EP13500TE Honda 3000rpm 75dB(A) 12 kVA | 400V
Artikelnummer: 950001203 OverzichtBenzine Aggregaat EP13500TE Honda 3000rpm 75dB(A) 12 kVA | 400V
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 13.5 |
| kVA cont.: | 12 |
| kVA: | 4.5kVA @ 1~230V 12kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 20A @ 1~230V 17A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 102x55x60cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 149kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 164kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Honda GX630 RH-VEP4 |
| pk max.: | 19 |
| Vermogen: | 14kW max. (3000tpm), 2-cilinder |
| Benzine, Luchtgekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 688cm3 |
| Verbruik @75% last: | 4.2 liter/uur |
| Tank: | 20 liter |
| Autonomie @75% last: | 4.8 uur |
| Geluidsniveau: | 75dB(A)@7m (*) |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro FT2MES - met borstels |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 400V - 16A 5 p. |
| ▪ | Elektrische start, incl. accu (accuzuur niet inbegrepen) |
| ▪ | Frame |
| ▪ | Olieniveaubeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |