UITVERKOCHT!
Hyundai Grondfrees met 212cc benzinemotor
Artikelnummer: 57338 OverzichtHyundai Grondfrees met 212cc benzinemotor
• Heavy Duty
• Stabiel; 2 wielen
• 62cm werkbreedte
Deze Hyundai grondfrees is ontwikkeld voor professionele gebruikers, met een versnellingsbak met 2 versnellingen en achter-uit is deze machine ontworpen om de meest zware omstandigheden aan te kunnen. De veelzijdige grondfrees kan het hele jaar door worden gebruikt voor meerdere doeleinden
Beschrijving
| Model | 57338 |
| EAN | 8718502573381 |
| Motor | 212 cc Euro 5 |
| Motorvermogen | 6,5 PK |
| Max. Snelheid | 75 RPM |
| Toerental per min. | 3.600 |
| Aantal messen/tanden | 16 |
| Cylinder-inhoud | 212 CC |
| Aandrijving | versnelling (0.1.2.-1) en ketting |
| Brandstof | Euro 95/Aspen 4 |
| Tankinhoud | 3,6 L |
| Oliereservoir | 600 ml |
| Olietype | (S)15W40SF(W)15W30SF |
| Geluidsniveau (Lpa) | 93 dB(A) 7 m |
| Werkdiepte | 15 cm |
| Werkbreedte | 62 cm |
| Afmetingen LxBxH | 140 cm x 70 cmx 90 cm |
| Startsysteem | Trekstart met snelstart ontsteking |
| Gewicht | 130 kg |
| Inhoud verpakking: | – Hyundai grondfrees met 212 cc benzinemotor – Diverse installatie-accessoires en gereedschap – Hyundai handleiding |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8718502573381 |