-17%
Airpress Schroefcompressor APS 10 Basic G2 CombiDry (500L tank)
Artikelnummer: 362959 OverzichtAirpress Schroefcompressor APS 10 Basic G2 CombiDry
Details
| Artikelnummer | 362959 |
|---|---|
| EAN | 8712418400014 |
| Lengte (mm) | 1937 |
| Breedte (mm) | 665 |
| Hoogte (mm) | 1500 |
| Gewicht (kg) | 296,00 |
| Belasting (arbeid/rust %) | 100/0 |
| Vermogen (PK/kW) | 10.0 pk / 7.5 kW |
| Motor efficiëntieklasse | IE3 |
| Motor Type | AC |
| Aandrijving | V-snaar aangedreven |
| Bedieningspaneel | ON/OFF |
| Droger | Ja |
| Voltage droger (V) | 230 |
| Drukvat | Ja |
| Inhoud drukvat (l) | 500 |
| Gegalvaniseerd drukvat | Nee |
| Maximale druk (bar) | 10 |
| Effectieve capaciteit (l/min) | 984 |
|---|---|
| Effectieve capaciteit (m3/h) | 59.04 |
| Geluidsniveau dB(A) (0 m) | 68 |
| Geluidsniveau dB(A) (4 m) | 48 |
| Inschakeldruk (bar) | 8 |
| Type stekker(s) | EU |
| Koelmiddel | R513A |
| Koelluchtvolume (m3/h) | 756 |
| Hoofd luchtaansluiting (") | 1/2" - 3/4" |
| Olievrij | Nee |
| Olie capaciteit (l) | 3.20 |
| Schroefblok | C43 |
| Trappen | 1 |
| Start | Y-∆ |
| Voltage (V) | 400 V / 50 Hz / 3 Ph |
| Frequentie geregeld (IVR) | Nee |
| Autoregulatie bij stationair draaien | Ja |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8712418400014 |