Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat New Boy EPS133TDE Kubota 3000rpm 71dB(A) 12 kVA | 400V | SILENT
Artikelnummer: 951011413 OverzichtEuropower super-geluidsgedempte stroomaggregaten met Kubota watergekoelde dieselmotor, 3000tpm, 50Hz, 4-takt
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 13.5 |
| kVA cont.: | 12 |
| kVA: | 4.5kVA @ 1~230V 12kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 20A @ 1~230V 17A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 138x64x68cm |
| Droog gewicht: | 352kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 360kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 381kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota D902 E4B-EUP-1 |
| pk max.: | 21 |
| Vermogen: | 15kW max. (3000tpm), 3-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 898cm3 |
| Verbruik @75% last: | 3.3 liter/uur |
| Tank: | 25 liter |
| Autonomie @75% last: | 7.6 uur |
| Geluidsniveau: | 71dB(A)@7m = LWA 96 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro FT2MES - met borstels |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 400V - 16A 5 p. |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |