Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS8DE Kubota 1500rpm 60dB(A) 7 kVA | 230V | SUPER SILENT
Artikelnummer: 951110911 OverzichtDiesel Aggregaat EPS8DE Kubota 1500rpm 60dB(A) 7 kVA | 230V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 7.5 |
| kVA cont.: | 7 |
| kVA: | 7kVA @ 1~230V |
| Ampère (continu): | 30A @ 1~230V |
| Afmetingen (l x b x h): | 150x64x90cm |
| Droog gewicht: | 421kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 430kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 483kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota D1105 E4BG2-EUP-1 |
| pk max.: | 14 |
| Vermogen: | 10.3kW max. (1500tpm), 3-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 1123cm3 |
| Verbruik @75% last: | 1.9 liter/uur |
| Tank: | 63 liter |
| Autonomie @75% last: | 33.2 uur |
| Geluidsniveau: | 65dB(A)@7m = LWA 90 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro SK160SA1 - IP23 - borstelloos |
| Nominale spanning: | 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 2 stopcontacten 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |