Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat New Boy EPS103DE Kubota 3000rpm 65dB(A) 8,5 kVA | 230V | SILENT
Artikelnummer: 991011011 OverzichtDiesel Aggregaat New Boy EPS103DE Kubota 3000rpm 65dB(A) 8,5 kVA | 230V | SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 9.5 |
| kVA cont.: | 8.5 |
| kVA: | 8.5kVA @ 1~230V |
| Ampère (continu): | 37A @ 1~230V |
| Afmetingen (l x b x h): | 138x64x68cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 345kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 366kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota D722 B-EUROPOWER-2 |
| pk max.: | 17 |
| Vermogen: | 12kW max. (3000tpm), 3-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 719cm3 |
| Verbruik @75% last: | 2.5 liter/uur |
| Tank: | 25 liter |
| Autonomie @75% last: | 10 uur |
| Geluidsniveau: | 65dB(A)@7m = LWA 90 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Mecc Alte S20F-200/2A - No Sockets - borstelloos |
| Nominale spanning: | 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |