Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat New Boy EPS83TDE Kubota 3000rpm 62dB(A) 7 kVA | 400V | SILENT
Artikelnummer: 951010813 OverzichtDiesel Aggregaat New Boy EPS83TDE Kubota 3000rpm 62dB(A) 7 kVA | 400V | SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 8 |
| kVA cont.: | 7 |
| kVA: | 3.3kVA @ 1~230V 7kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 14.3A @ 1~230V 10.1A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 123x64x68cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 295kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 314kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Kubota Z482 B-EUROPOWER-2 |
| pk max.: | 11.3 |
| Vermogen: | 8.3kW max. (3000tpm), 2-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 479cm3 |
| Verbruik @75% last: | 1.8 liter/uur |
| Tank: | 23 liter |
| Autonomie @75% last: | 12.8 uur |
| Geluidsniveau: | 62dB(A)@7m = LWA 87 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro ET2LBS - ET10 No Sockets - met borstels |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 400V - 16A 5 p. |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |