Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EP70000TDE Hatz 3000rpm 83dB(A) 6,5 kVA | 400V
Artikelnummer: 955010703 OverzichtDiesel Aggregaat EP70000TDE Hatz 3000rpm 83dB(A) 6,5 kVA | 400V
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 7 |
| kVA cont.: | 6.5 |
| kVA: | 4kVA @ 1~230V 6.5kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 17A @ 1~230V 9.4A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 83x51x56cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 110kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 114kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Hatz 1B40U-4 Electric Start |
| pk max.: | 9.7 |
| Vermogen: | 7.1kW max. (3000tpm), 1-cilinder |
| Diesel, Luchtgekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 462cm3 |
| Verbruik @75% last: | 1.9 liter/uur |
| Tank: | 5 liter |
| Autonomie @75% last: | 2.6 uur |
| Geluidsniveau: | 83dB(A)@7m (*) |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro ET2MCF - met borstels |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 400V - 16A 5 p. |
| ▪ | Elektrische start, incl. accu (accuzuur niet inbegrepen) |
| ▪ | Frame |
| ▪ | Oliedrukcontrolelamp |
| ▪ | Repeteerstarter |
| ▪ | Thermische beveiliging |