Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS5500DE Yanmar 3000rpm 66dB(A) 4,5 kVA | 230V | SILENT
Artikelnummer: 953010511 OverzichtDiesel Aggregaat EPS5500DE Yanmar 3000rpm 66dB(A) 4,5 kVA | 230V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 5 |
| kVA cont.: | 4.5 |
| kVA: | 4.5kVA @ 1~230V |
| Ampère (continu): | 20A @ 1~230V |
| Afmetingen (l x b x h): | 127x64x62cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 200kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 217kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Yanmar L100V 5EA1C1JAS1 |
| pk max.: | 8.6 |
| Vermogen: | 6.3kW max. (3000tpm) |
| Diesel, Luchtgekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 435cm3 |
| Verbruik @75% last: | 1.9 liter/uur |
| Tank: | 20 liter |
| Autonomie @75% last: | 10.5 uur |
| Geluidsniveau: | 66dB(A)@7m = LWA 91 |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro EK2MCT - 6kVA 230V - borstelloos |
| Nominale spanning: | 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 16A + 1 stopcontact CEE 230V - 32A |
| ▪ | Brandstofpomp 12V |
| ▪ | Elektrische start, incl. accu (accuzuur niet inbegrepen) |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Voltmeter |