Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EP6000DE Yanmar 3000rpm 83dB(A) 4,7 kVA | 230V
Artikelnummer: 953010601 OverzichtDiesel Aggregaat EP6000DE Yanmar 3000rpm 83dB(A) 4,7 kVA | 230V
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 5.2 |
| kVA cont.: | 4.7 |
| kVA: | 4.7kVA @ 1~230V |
| Ampère (continu): | 20A @ 1~230V |
| Afmetingen (l x b x h): | 83x51x56cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 110kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 115kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Yanmar L100V 5EA1C1JAS1 |
| pk max.: | 8.6 |
| Vermogen: | 6.3kW max. (3000tpm) |
| Diesel, Luchtgekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 435cm3 |
| Verbruik @75% last: | 1.8 liter/uur |
| Tank: | 5.4 liter |
| Autonomie @75% last: | 3 uur |
| Geluidsniveau: | 80dB(A)@7m (*) |
| EU-Emissie norm: | Stage V |
| Batterij spanning: | 12V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Sincro EK2MCT - 6kVA 230V - borstelloos |
| Nominale spanning: | 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 2 stopcontacten 230V - 16A |
| ▪ | Elektrische start, incl. accu (accuzuur niet inbegrepen) |
| ▪ | Frame |
| ▪ | Mechanische brandstofniveaumeter |
| ▪ | Oliedrukcontrolelamp |
| ▪ | Repeteerstarter |
| ▪ | Thermische beveiliging |