Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPSR250TDE-3A Volvo 1500rpm 72dB(A) 250 kVA | 400V | SUPER SILENT
Artikelnummer: 781125023 OverzichtDiesel Aggregaat EPSR250TDE-3A Volvo 1500rpm 72dB(A) 250 kVA | 400V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 275 |
| kVA cont.: | 250 |
| kVA: | 83kVA @ 1~230V 250kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 361A @ 1~230V 361A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 360x123x256cm |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 3320kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 4419kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Volvo TAD754GE |
| pk max.: | 325 |
| Vermogen: | 239kW max. (1500tpm), 6-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 7150cm3 |
| Verbruik @75%-@100% last: | 43.4 liter/uur - 54.2 liter/uur |
| Tank: | 1220 liter |
| Autonomie @75% - @100% last: | 28.1 uur - 22.5 uur |
| Geluidsniveau: | 72dB(A)@7m = LWA 97 |
| Elektronische toerentalregelaar: | standaard |
| EU-Emissie norm: | Transition engine IIIa |
| Batterij spanning: | 24V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Leroy Somer LSA46.3S5 AREP - borstelloos |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A + 1 x CEE 230V - 16A + 1 x CEE 230V - 32A + 1 x CEE 230V - 63A + 1 x CEE 400V - 16A 5 p. + 1 x CEE 400V - 32A 5 p. + 1 x CEE 400V - 63A 5 p. + 1 x CEE 400V - 125A 5 p. |
| ▪ | 3 Ampèremeters |
| ▪ | 5 Powersafe vermogenconnectors |
| ▪ | Aardlekschakelaar 30mA-30A, regelbaar, met aardstaaf en 4m aardingskabel |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Bevestigingsogen voor transport |
| ▪ | Brandstofniveaumeter |
| ▪ | Centraal hijsoog |
| ▪ | Deep Sea Electronics module DSE4520 tot 275kVA en DSE7420 vanaf 300kVA |
| ▪ | Documentenhouder |
| ▪ | Dubbele minimumbrandstofniveau-schakelaar (alarm + uitschakeling) |
| ▪ | Dubbelwandige brandstoftank |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Elektronische toerentalregelaar |
| ▪ | Frequentiemeter |
| ▪ | Gegalvaniseerd chassis met vorkliftgaten en 20 mm bumper |
| ▪ | Geïntegreerde vorkliftgaten |
| ▪ | Leroy Somer alternator System 2 voor tropische omgeving |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Manuele brandstofopvoerpomp |
| ▪ | Minimumkoelvloeistofniveauschakelaar |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Polymorfe alternatorregulatie en -excitatie |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging met uitschakelspoel en met individuele thermo-magnetische beveiligingen op elk stopcontact |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Verlichting controlepaneel |
| ▪ | Vermogensaansluitklemmen |
| ▪ | Voltmeter |
| ▪ | Voltmeter-omschakelaar |
| ▪ | Waterafscheider / Brandstofvoorfilter |