Prijs en levertijd op aanvraag
Diesel Aggregaat EPS410TDE Volvo 1500rpm 72dB(A) 410 kVA | 400V | SUPER SILENT
Artikelnummer: 780241013 OverzichtDiesel Aggregaat EPS410TDE Volvo 1500rpm 72dB(A) 410 kVA | 400V | SUPER SILENT
| Aggregaat: | |
| kVA max.: | 450 |
| kVA cont.: | 410 |
| kVA: | 137kVA @ 1~230V 410kVA @ 3~400V |
| Ampère (continu): | 596A @ 1~230V 592A @ 3~400V |
| Afmetingen (l x b x h): | 422x160x228cm |
| Droog gewicht: | 4338kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld), excl. brandstof: | 4370kg |
| Gewicht incl. olie (+ koelvloeistof indien watergekoeld) + brandstof: | 4623kg |
| Motor: | |
| Merk/Type: | Volvo TAD1344GE |
| pk max.: | 529 |
| Vermogen: | 389kW max. (1500tpm), 6-cilinder |
| Diesel, Watergekoeld | |
| Cilinderinhoud: | 12780cm3 |
| Verbruik @75%-@100% last: | 62 liter/uur - 81 liter/uur |
| Tank: | 299 liter (Optioneel) |
| Autonomie @75% - @100% last: | 4.8 uur - 3.7 uur |
| Geluidsniveau: | 72dB(A)@7m = LWA 97 |
| Elektronische toerentalregelaar: | standaard |
| EU-Emissie norm: | Stage II |
| Batterij spanning: | 24V |
| Alternator: | |
| Merk/Type | Leroy Somer LSA47.2S4 AREP - borstelloos |
| Nominale spanning: | 3~400V en 1~230V |
| Frequentie: | 50Hz |
| Beschermingsgraad: | IP23 |
| Versie: | |
| ▪ | 1 stopcontact 230V - 16A |
| ▪ | 2 hijsogen |
| ▪ | 3 Ampèremeters |
| ▪ | Automatische spanningsregelaar |
| ▪ | Bevestigingsogen voor transport |
| ▪ | Deep Sea Electronics module DSE4520 tot 275kVA en DSE7420 vanaf 300kVA |
| ▪ | Dubbelwandige brandstoftank |
| ▪ | Elektrische start, incl. onderhoudsvrije accu |
| ▪ | Elektronische toerentalregelaar |
| ▪ | Frequentiemeter |
| ▪ | Leroy Somer alternator System 2 voor tropische omgeving |
| ▪ | Magneto-stop |
| ▪ | Manuele brandstofopvoerpomp |
| ▪ | Minimumkoelvloeistofniveauschakelaar |
| ▪ | Noodstop |
| ▪ | Olieaflaatpomp |
| ▪ | Oliedrukbeveiliging |
| ▪ | Polymorfe alternatorregulatie en -excitatie |
| ▪ | Temperatuurbeveiliging |
| ▪ | Thermo-magnetische beveiliging met uitschakelspoel en met individuele thermo-magnetische beveiligingen op elk stopcontact |
| ▪ | Urenteller |
| ▪ | Ventilator met visco-koppeling |
| ▪ | Vermogensaansluitklemmen |
| ▪ | Voltmeter |
| ▪ | Waterafscheider / Brandstofvoorfilter |