Uit het assortiment
Hyundai Houtkloofmachine 5 ton
Artikelnummer: 57362 OverzichtHyundai Houtkloofmachine 5 ton
- Hydraulisch
- Eenvoudig te verplaatsen
- Kloven tot een lengte van 52cm.
Horizontale Hyundai kloof-machine met een kloof-kracht van 5 ton. Deze machine is geschikt voor zowel particulier als (semi-)professioneel-gebruik. De machine voldoet aan de nieuwe wetgeving (sedert 2019) en is rondom voorzien van beschermkappen welke optimale veiligheid garanderen tijdens het kloven. De kloof-machine is standaard voorzien van een een veilige twee-handen-bediening alsmede transportwielen met antilek-banden.
Artikelnummer: 57362 Categorieën: Elektrisch tuingereedschap, Houtkloofmachines
- Beschrijving
- Aanvullende informatie
Beschrijving
| Model | 57362 |
| EAN | 8,7185E+12 |
| Netspanning | 230 V |
| Netfrequentie | 50 Hz |
| Type motor | 230 Volt elektromotor |
| Motorvermogen | 1500 Watt |
| Kloofkracht | 5 Ton |
| Maximale klooflengte | 520mm |
| Kloofdoorsnede | 50mm / 250mm |
| Max. slaglengte cilinder | 470mm |
| Instelbare slaglengte | Ja 150-550mm |
| Werksnelheid | 4,3 cm per sec. |
| Terugloopsnelheid | 5,7 cm per sec. |
| Aantal werksnelheid instellingen | 21 S |
| Geluidsdruk Lpa | 87 dB(A) |
| Max. hydraulische druk | 5 MPa |
| Hydrauliek tankinhoud | 3,2L. Liter max. |
| Afmetingen (basis stand) L x B x H | 1510 x 570 x 585mm |
| Verpakkingsmaten (L/B/H) | 1025 x 290 x 505mm |
| Gewicht | bruto 57 kg netto 54kg |
| Model | 57362 |
| EAN | 8718502573626 |
| Netspanning | 230 V |
| Netfrequentie | 50 Hz |
| Vermogen (S2 20 min) | 1.500 W |
| Max. perskracht | 5.000 kg |
| Max. houtbloklengte | 52 cm |
| Diameter houtblok | 5 – 25 cm |
| Capaciteit oliereservoir | 3 L |
| Bedrijfstemperatuur | 5 – 40 °C |
| LpA (geluidsdruk)* | 87 dB(A) |
| Onzekerheid | 3 K= |
| Gewicht (br/n) | 57/54 Kg |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8718502573626 |