Uit het assortiment
Hyundai Houtkloofmachine 6 ton
Artikelnummer: 57353 OverzichtHyundai Houtkloofmachine 6 ton
- Hydraulisch
- Eenvoudig te verplaatsen
- Kloven tot een lengte van 55cm.
Deze verticale Hyundai houtkloof-machine heeft een kloof-kracht van 6 ton. Geschikt voor zowel particulier als (semi-)professioneel gebruik. De instelbare kloof-plaat is eenvoudig te beladen om hier lengtes tot 55cm te kloven. De machine is voorzien van een schakelaar/stekker combinatie. Daarnaast heeft de machine een een veilige twee-handen-bediening, handbescherming en een flexibel houtklem systeem. Door de beide zijgeleiders kan het hout gecentreerd onder de kloofbeitel worden gehouden. De kloofmachine is standaard voorzien van transportwielen met antilek-banden.
Artikelnummer: 57353 Categorieën: Elektrisch tuingereedschap, Houtkloofmachines
| Model | 57353 |
| EAN | 8718502573534 |
| Netspanning | 230 V |
| Netfrequentie | 50 Hz |
| Vermogen (S2 20 min) | 2.200 W |
| Max. perskracht | 6.000 kg |
| Max. houtbloklengte | 55 cm |
| Diameter houtblok | 8 – 32 cm |
| Capaciteit oliereservoir | 3,4 L |
| Bedrijfstemperatuur | 5 – 40 °C |
| LpA (geluidsdruk)* | 87 dB(A) |
| Onzekerheid | 3 K= |
| Gewicht (br/n) | 103/88 Kg |
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Barcode | 8718502573534 |